MojAndroid

Chcete si kúpiť nový smartfón, slúchadlá, externú batériu či iné príslušenstvo, no odmietate zaň platiť plnú cenu v obchode alebo vysoké poplatky u operátorov? V tom prípade by vás mohla zaujať ponuka zariadení na AndroidBazar.sk. Už dávno neplatí, že v bazári kúpite len obitú, nepoužiteľnú elektroniku.. Rozhodli sme sa vám to dokázať, a tak sme pre vás vybrali šikovné a najmä cenovo dostupné príslušenstvo k vašim smartfónom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
AndroidBazar.sk: Vybrali sme pre vás 4 výborne vybavené Android smartfóny!

Xiaomi Mi Band 2

Šikovný fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 ponúka 0,42″ displej so zobrazením času či aktuálnymi nameranými výsledkami. Náramok ponúúka štandardné fitness funkcie ako meranie tepu či krokomer. Konektivita prebieha pomocou technológie Bluetooth 4.0 a oficiálnou mobilnou aplikáciou sú podporované operačné systémy Android a iOS. Xiaomi Mi Band 2 môže byť váš len za cenu 29 eur.

01


Xiaomi Mi Band 1s

Xiaomi ponúka fitness náramky už dlhšiu dobu. Jedným z modelov je aj jednoducho vybavený Xiaomi Mi Band 1S. Ponúka notifikačné LED diódy v prípade nových aktivít a tiež základné fitness funkcie. Oproti svojmu predchodcovi ponúka tiež aj merač srdcového tepu. Mobilná aplikácia pre Xiaomi Mi Band je dostupná pre platformy Android a iOS, náramok môže byť váš za cenu 12 eur.

mi-band-1s-bazar


Bluetooth reproduktor JBL Pulse

Skutočným skvostom je Bluetooth Reproduktor JBL Pulse. Ponúka príjemné prenosné a najmä pevné vyhotovenie, kvalitný zvukový výstup, ktorý zahŕňa tiež basovú zložku či výšky. Bonusom je lákavá paleta farieb po tele reproduktora v závislosti od práve prehrávanej hudby. JBL Pulse môže byť váš za cenu rovných 80 eur. Predajca však ponúka zľavu 10% z ceny v prípade rýchleho jednania.

jbl-pulse-bazar


Hľadáte iné zariadenie?

Neprišli ste na chuť ani jednému zo zariadení, ktoré sme pre vás vybrali? Nevadí! Navštívte náš Android bazára vyberte si zariadenie podľa svojho gusta. Na výber máme aj niekoľko Android tabletov, či šikovné príslušenstvo pre váš Android. Ak máte aj vy zariadenie, ktoré by ste chceli predať, pridajte do Android bazáru nový inzerát!

5.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+