MojAndroid

Inteligentné hodinky nie sú na trhu žiadnou novinkou a za posledné mesiace sme mohli vidieť niekoľko úspešných produktov, ako sú Pebble alebo Galaxy Gear. Do tejto oblasti sa však rozhodla zapojiť aj spoločnosť Google, ktorá pred pár dňami oznámila platformu Android Wear, upravený Android pre nositeľné zariadenia. V tejto súvislosti sa takmer ihneď objavila správa, podľa ktorej Motorola chystá hodinky s názvom Moto 360. Tieto vďaka svojmu okrúhlemu dizajnu okamžite zaujali širokú verejnosť a už teraz sú očakávaným produktom.

Po predstavení Android Wear začali Internetom kolovať veľmi zaujímavé koncepty, vyjadrujúce vlastné predstavy dizajnérov. Hoci je veľmi nepravdepodobné, že niečo z konceptov sa vývojári platformy rozhodnú skutočne implementovať, ak by sa tak stalo, rozhodne sa máme na čo tešiť. Nižšie si pozrite tie najlepšie koncepty.

Android Wear konceptautor Beard Chicken

Android Wear koncept 7autor Kreativa Studio

android_wear_-_clock_app_design_ramotionautor Ramotion

Android Wear koncept 2autor Unity

Android Wear koncept 5autor Webshocker

Android Wear koncept 3autor Steffen Nørgaard Andersen

Android Wear koncept 6autor Dann Petty

Android Wear koncept 4autor Felipe Santana

 Zdroj: theultralynx

24.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+