MojAndroid

Google včera oficiálne zverejnil Android Wear pre iOS. Ten je kompatibilný so zariadeniami iPhone 5, 5c, 5s, 6 a 6 Plus, ktoré bežia prinajmenšom na systéme iOS 8.2+. Majitelia týchto zariadení si môžu zakúpiť hodinky LG Watch Urbane, ktoré aktuálne ako jediné podporujú spoluprácu s iOS, a vychutnať si všetky dôležité informácie na svojom zápästí. Zoznam podporovaných hodiniek sa však už čoskoro rozšíri, nakoľko všetky Huawei, ASUS a Motorola hodinky s Android Wear predstavené od dnešného dňa budú podporovať spoluprácu s iOS.

Pri predstavení tejto novinky použil Google zaujímavý citát:

Dr. Seuss raz povedal: “Dnes si ty sám sebou, je čo pravdivejšie ako pravda. Nikto na svete nie je viac tebou ako ty sám.” My s tým súhlasíme. Nech ste teda ktokoľvek a nech máte radi čokoľvek, Android Wear vám umožní nosiť so sebou všetko, čo chcete a máte radi.

Aplikácia Android Wear pre iOS ponúkne obdobné funkcie ako jej originálny súrodenec pre Android a stiahnuť si ju môžu bezplatne všetci majitelia iPhonov z iTunes.

Zdroj: Google

1.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+