MojAndroid

Google si uvedomuje, že jeho inteligentné hodinky idú na dračku, a tak sa snaží prinášať novinky aj v oblasti Android Wear zariadení. Preto svetu predstavil nový typ náramkov pre inteligentné hodinky, ktorý sa dá jednoducho vymeniť bez toho, aby ste museli navštevovať hodinára alebo brať do ruky akékoľvek náradie. Výmena modulárnych ” Snap&Swap” náramkov, ktoré sú dostupné v 10 odtieňoch kože a 6 rôznych silikónových prevedeniach, bude ich majiteľom trvať iba niekoľko sekúnd.

Zmenou v náramkoch je špeciálne tlačidlo, ktoré umožňuje jednoducho náramok odpojiť alebo pripojiť k hodinkám. Jediné, čo potrebuje používateľ pred prvým “nacvaknutím” náramku urobiť, je nainštalovať na hodinky “tyčku”, ku ktorej sa náramok pripevňuje. Google už začal nové náramky aj predávať na Google Play store, Amazone a Best Buy, no ich cena je pomerne vysoká. Začína na sume približne 50 dolárov.

google-naramky-android-wear

Náš tip
Fossil predstavil dvojicu nových Android Wear hodiniek – Q Wander a Q Marshal

Zdroj: Google

27.4.2016
 • SeppWinkler

  Pokiaľ sedí rozmer (šírka), tak si myslím, že tieto náramky sa dajú použiť aj na bežné hodinky. Neviete náhodou, aká je šírka tých náramkov? Ďakujem.

  • Náramky sa zatiaľ predávajú v 16 a 18 mm verzii

   • SeppWinkler

    Super, ďakujem za odpoveď.

+