MojAndroid

Mnoho výrobcov ešte len v týchto dňoch aktualizuje svoje produkty na aktuálnu zostavu systému Android Wear. Veľké množstvo produktov sa aktualizácie stále nedočkalo. Napriek tomu spoločnosť Google už vyvíja novú verziu systému Android Wear. Ako prví si tento systém vyskúšajú majitelia inteligentných hodiniek LG Watch Sport.

“Ako sme uviedli v priebehu konferencie Google I/O, pôjde najmä o technickú inováciu na API 26 s vylepšením procesov na pozadí a vylepšením po stránke notifikácií,” – vysvetľuje spoločnosť Google na svojom blogu.

Zatiaľ len pre LG Watch Sport

Náš tip
LG Watch Style a Watch Sport: Nové hodinky s Androidom Wear 2.0

Google spúšťa Android Wear Beta na báze Android Oreo a majitelia LG Watch Sport sa pochopiteľne môžu zapojiť do beta testovania prostredníctvom vyhradenej webovej stránky Google. Mimo LG Watch Sport sa môžu do beta testovania zapojiť aj používatelia, ktorí chcú otestovať nové funkcie s využitím emulátoru.

Táto prvá beta verzia umožní vyberať si typy notifikácií, ktoré budete dostávať a tiež obmedzí a prevezme kontrolu nad procesmi na pozadí. V zásade nebudú služby bežať na pozadí pokiaľ nebudú mať viditeľnú notifikáciu. V nasledujúcich mesiacoch sa očakáva aj podpora ďalších zariadení, teraz sú však jedinými podporovanými hodinkami práve LG Watch Sport.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
3.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+