MojAndroid

Niekto by mohol tvrdiť, že moderné technológie spájajú ľudí po celom svete. Ak ste sa ale niekedy dostali do výmeny názorov medzi zarytým fanúšikom Androidu a neoblomným zástancom produktov Apple, zrejme nám dáte za pravdu, že tieto technológie vedia ľudí aj rozdeliť. Samozrejme, vo väčšine prípadov sú takéto hádky neškodné a vo veľmi raritných situáciách dokonca môžu zástancom každej strany priniesť nový pohľad na vec. To sa ale zrejme nestalo v americkom meste Tulsa, kde si dvaja muži spôsobili pri takejto hádke vážne zranenia.

Debata podľa všetkého prebiehala na tému “iPhone vs nový Samsung” a vyústila až do situácie, keď obaja muži rozbili fľašu od piva a porezali ňou toho druhého. Zarážajúce je aj to, že ide o spolubývajúcich. Našťastie, zranenia im v nemocnici ošetrili a obaja muži budú v poriadku. Polícia na mieste činu skonštatovala iba to, že pri hádke zohral veľkú úlohu alkohol.

Je ale jasné, že naozaj temperamentné výmeny názorov prebiehajú aj bez prítomnosti alkoholu. Stretávate sa aj vy s podobnými situáciami? Dajte nám v diskusii vedieť, aké sú vaše skúsenosti s touto nikdy nekončiacou sa debatou.

Zdroj: KTUL via Android and Me

18.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+