MojAndroid

Smart odpovede boli spoločnosťou Google predstavené na začiatku tohto roka. Ich používanie bolo limitované len na užívateľov niekoľkých zariadení, ktorí novú funkciu testovali. Momentálne sa však zdá, že testy prebehli úspešne a funkcia Smart odpovedí sa rozšíri na omnoho viac zariadení.

Čím je funkcia zaujímavá? Smart odpovede sú automaticky generované prediktívne odpovede na správy, ktoré môžu využívať niektoré aplikácie od spoločnosti Google. Ich použitím môžete ušetriť značné množstvo času. Prvé náznaky rozšírenia tejto funkcie sa objavili na sociálnej sieti Reddit, kde sa mnoho užívateľov podelilo s tým, že sa im možnosť Smart odpovedí náhle objavila v smartfónoch.

Medzi používateľmi s touto možnosťou odpovede sú aj vlastníci Nexusu 6, ktorý rozhodne nepatrí k najnovším zariadeniam. Google sa zatiaľ k dostupnosti funkcie na ostatných smartfónoch nevyjadril, no dá sa očakávať, že s príchodom novej verzie Androidu sa dostupnosť rozšíri.

 

Podporu novej funkcie pre vaše zariadenie si overíte v nastavení správ, kde majú Smart odpovede vlastnú sekciu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
8.6.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+