MojAndroid

Od 1. novembra sme  spustili v poradí už štvrtý ročník ankety Android Roka 2013 o najlepšie Android smartfóny a tablety. Anketa Android Roka má za úlohu pomôcť pri výbere tých najlepších Android zariadení, ktoré sa dostali na slovenský trh v tomto roku. Hlasovanie prebieha tento rok až v šiestich kategóriách: TOP Android smartfón, Android smartfón, Kompaktný Android, Android tablet, Android inovácia roka a Android príslušenstvo. V sérii článkov vám budeme postupne predstavovať nominácie v jednotlivých kategóriách, dnes prišlo na rad Android príslušenstvo.

>>> H L A S O V A Ť  v  ankete <<<

prislusenstvi_sk_SK_2 Jednu vec si kupujete častejšie než Android telefón (teraz nemyslíme aplikácie :) ). Áno správne, je to príslušenstvo k vášmu smartfónu. Rôzne doplnky a Hi-Tech hračky rozširujú nielen funkcie a vlastnosti telefónu, a preto sme sa ich tento rok rozhodli zaradiť do ankety “Android Roka 2013″ nech vieme, ktoré z nich je to najlepšie.

AR.Drone 2.0

AR.Drone 2.0 je hračka na spôsob kvadrikoptéry, ktorá je vybavená množstvom funkcií a dá sa ovládať  smartfónom alebo tabletom na vzdialenosť 50 metrov. Táto novšia séria prináša dvojnásobne vyššiu kapacitu batérie, čo prináša celkový čas lietania približne 36 minút pri vzdialenosti od používateľa maximálne asi 50 metrov. Kvadrikoptéra diponuje kamerou, ktorá dokáže nahrávať obraz v HD rozlíšení a 1500 mAh batériou.

AR.Drone 2.0 Power Edition 2

Belkin EaseFit Plus Armband

Belkin EaseFit Plus Armband je športové puzdro na rameno pre používateľov, ktorí žijú aktívnym životom a často športujú. Je špeciálne navrhnuté pre Samsung Galaxy S III a vďaka neoprénu, z ktorého je vyrobené, poskytuje ochranu voči vode a alebo mechanickému poškodeniu. Jeho súčasťou je aj praktická kľúčenka.

Belkin-EaseFit-Plus-Armband1

Belkin MobiosCar

Belkin MobiosCar je autonabíjačka, určená do zdierky zapaľovača s klasickým USB konektorom. Má vstupné napätie 12-24 V, výstupné napätie 5 V, výstupný prúd 2,1 A. Dokáže nabíjať väčšinu smartfónov, tabletov a iných mobilných zariadení.

Belkin-MobiosCar

 

Creative MA350

Creative MA350 je headset, ktorý poslúži rovnako dobre na telefonovanie bez skresleného hlasu, ako aj na počúvanie hudby. Je vybavený mikrofónom i tlačidlami na ovládanie hlasitosti a vďaka plochému káblu, minimalizujúcemu riziko zamotania a pozlátenému konektoru vás pri počúvaní hudby skutočne nebude nič rušiť.

Creative-MA350

Creative Sound Blaster EVO ZXR

Creative Sound Blaster EVO ZXR sú štýlové slúchadlá, ktoré disponujú dokonca zabudovaným zvukovým procesorom  SB-Axx1, ktorý výrazne vylepšuje kvalitu zvuku. Ten je kvalitnejší a čistejší aj vďaka technológiám SBX Pro Studio či CrystalVoice a vďaka zabudovanej batérii je možné počúvať hudbu bezdrôtovo až 8 hodín.

Creative-Sound-Blaster-EVO-ZXR

 

 Dice+

Dice+ je elektronická herná kocka, ktorá sa k telefónu pripája cez bluetooth a javí ako ideálny darček alebo doplnok pre hráčov, ktorí chcú s hru doslova precítiť vo vlastných rukách. Podobá sa na bežnú hraciu kocku, ale vďaka interaktivite so smartfónom či tabletom a špeciálne navrhnutým aplikáciám poskytuje oveľa komplexnejší herný zážitok.

DICE+

HTC BB G600 externá batéria

HTC BB G600 je externá batéria s kapacitou 6000 mAh, ktorá mobilnému zariadeniu poskytne dodatočnú energiu na ďalšie hodiny používania. Je kompatibilná so všetkými zariadeniami HTC, ale samozrejme aj s ostatnými prístrojmi s USB konektorom. Jej prednosťou je tiež zaujímavý a štýlový dizajn.

HTC-BB-G600

Plantronics Marque M165

Bezdrôtové slúchadlo Plantronics Marque M165  disponuje bluetooth 3.0 konektivitou s dosahom približne 10 m a podporuje aj profil A2DP, vďaka ktorému sa dá využiť aj pre počúvanie hudby. Vstavaný akumulátor dokáže napájať zariadenie po dobu 5 hodín pri hovore, alebo 216 hodín v stand-by režime.

Plantronics-Marque-M165

 

 

Samsung EEB-EI1C externá batéria

Samsung EEB-EI1C je externá batéria s kapacitou 9000 mAh, pomocou ktorej je možné nabíjať najrôznejšie mobilné zariadenia. Súčasťou balenia je microUSB/USB kábel a tiež kábel pre iOS zariadenia. Ak potrebujete energiu na cesty, alebo túry mimo civilizáciu, táto externá batéria bude pre vás tým pravým.

Samsung-EEB-EI1C

 

Sony CP-F2LSA externá batéria

Sony CP-F2LSA je externá batéria s kapacitou 7000 mAh, ktorá dokáže smartfón nabiť až trikrát za sebou bez toho, aby bola pripojená k elektrickej sieti. Súčasťou balenia je sieťový adaptér i micro USB kábel a táto batéria tak môže byť neoceniteľným pomocníkom na cestách.

Sony-CP-F2LSA

 

Sony MDR-1RBT

Sony MDR-1RBT sú štýlové slúchadlá, ktoré je vďaka technológii bluetooth možné používať aj bezdrôtovo. Vyznačujú sa kvalitným hudobným podaním, výraznými basmi a prednosťou je tiež výdrž 30 hodín na jedno nabitie. Konektivita je uľahčená aj vďaka prítomnosti NFC – stačí sa dotknúť a pripojiť.

Sony-MDR-1RBT

 

Sphero 2.0

Sphero 2.0 je robotická pohyblivá guľa, ktorú je možné ovládať pomocou smartfónu. Nová Sphero 2.0 je oproti predchodcovi vylepšená vo všetkých smeroch. Vyzerá ako stará Sphero, avšak všetky jej súčiastky prešli zdokonalením. Sphero 2.0 obsahuje viac multifarebných svetiel LED, vďaka čomu je robolopta 3x jasnejšia a vylepšený motor je 2x rýchlejší ako u predchádzajúceho modelu. Výrobca zlepšil aj snímače pohybu, ktoré prinášajú oveľa lepšiu presnosť pri pohyboch.

Sphero-2.0

 

>>> H L A S O V A Ť  v  ankete <<<

 

25.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+