MojAndroid

Najväčší slovenský Android portál MojAndroid.sk v spolupráci s českým webom SvetAndroida.cz spúšťajú druhý ročník česko-slovenskej ankety Android Roka 2012 o najlepšie Android smartfóny a tablety. Anketa Android Roka má za úlohu pomôcť pri výbere tých najlepších Android zariadení, ktoré sa dostali na slovenský trh v tomto roku. Vďaka tejto ankete má široká verejnosť možnosť zoznámiť sa s najnovšími chytrými telefónmi a tabletmi s operačným systémom Android. Ocenené zariadenie budú môcť zákazníci nájsť v obchodoch a na internete s certifikátom “Android roka 2012″, ktorý by mal pomôcť vybrať ten najlepší telefón alebo tablet, ktorý Android ponúka. Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk pre Slovensko a AndroidRoku.cz v Českej republike. Hlasovať môžete od 1.novembra do 30.novembra 2012. Výsledky budú oznámené do 31.12.2012.

 

Hlasovanie v piatich kategóriách

Hlasovanie Android roka 2012 prebieha tento rok až v piatich kategóriách, ako novinku sme doplnili kategóriu Android inovácia roka, kde nájdete zariadenia, ktoré prinášajú aj značnú dávku inovácií do štandardných produktov. Zahlasujte za svoje obľúbené Androidy v týchto kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Android smartfón
  • Kompaktný Android
  • Android tablet
  • Android inovácia roka
Kategória TOP Android smartfón
Tieto špičkové smartfóny sú určené pre najnáročnejších používateľov, ktorí sa neboja priplatiť, ale zároveň vyžadujú tie najlepšie technické parametre, ktoré trh ponúka. Cena týchto zariadení sa pohybuje od 400 EUR vyššie. Ponúkajú naozaj to najlepšie. Po takýchto telefónoch najčastejšie siahajú manažéri, riaditelia firiem, geekovia alebo fajnšmekri, ktorí od svojho telefónu očakávajú maximum.
Kategória Android smartfón
V tejto kategórii sú Android smartfóny, ktoré by sme mohli nazvať zlatou strednou cestou. Sú určené pre väčšinu používateľov s najlepším pomerom cena/výkon. Ponúkajú napríklad atraktívny dizajn, väčší displej s lepšiou dotykovou technológiou, kvalitnejší fotoaparát, alebo výkonnejší hardvér, na ktorom si už zahráte aj náročnejšie hry. Pohybujú sa v cenovej relácii od 200 do 400 EUR.
Kategória Kompaktný Android
Smartfóny vhodné pre začínajúcich používateľov, ktorí sa s Androidom ešte len zoznamujú a nechcú príliš míňať svoje financie. Zariadenia sa pohybujú v cenovej relácii do 200 EUR a pritom ponúkajú väčšinu vymožeností systému Android, ako je internet, GPS, dotykový displej, sociálne siete, emaily a mnoho ďalších.
Kategória Android tablet
Tablety sú stále viac obľúbenejšou kategóriou Android zariadení, ktorá je určená predovšetkým na prístup k obsahu, filmom, emailom, fotkám, knižkám a internetu. Vďaka svojmu výkonu a kompaktnému prevedeniu sa tablety tešia stále väčšej obľube a stretávame sa s nimi omnoho častejšie aj v bežnom živote, napríklad v práci, v škole a pri ďalších aktivitách, kde potrebujeme prenosný počítač s väčšou dotykovou obrazovkou.
Android inovácia roka
Operačný systém Android už nie je len výsadou smartfónov a tabletov. Tento rok sme boli svedkami toho, ako sa objavil aj v iných zariadeniach. Do tejto kategórie patria Android zariadenia, ktoré prinášajú aj značnú dávku inovácií do štandardných produktov. Nájdete tu všetky atypické novinky od výrobcov, ktorí sa neboja skúsiť niečo nové. Od špeciálnej konštrukcie tabletu, cez hodinky, foťáky a ďalšie nečakané zariadenia. Jednu vec však majú rovnakú, každé zariadenie má v sebe operačný systém Android. Veríme, že táto nová kategória bude aj v budúcnosti neoddeliteľný súčasť ankety Android Roka ale aj pokroku a inovácie Android zariadení.

Ceny pre hlasujúcich

Hlasujúci môžu opäť vyhrať skvelé ceny, celkovo na vás čaká až 6 Android zariadení: štyri najlepšie Android smartfóny a tablet, ktoré vyhrajú v jednotlivých kategóriách a dva tablety Nexus 7 pre všetkých hlasujúcich, ktorí pozvú do ankety aspoň piatich priateľov a známych. Ako je zrejmé, výhry teda budú známe až po vyhlásení výsledkov, pretože vás chceme odmeniť tými najlepšími cenami, ktoré si sami v hlasovaní zvolíte.

 

Vyhlásenie výsledkov a výhercov

Hlasovanie v ankete Android Roka 2012 začína 1.novembra a končí 30. novembra 2012 o polnoci. Výsledky anketa Android roka 2012 vyhlásime na spoločnom slávnostnom stretnutí do 31.decembra 2012.

>>> H L A S O V A Ť <<<

 

Partneri ankety

Partneri ankety Android roka 2012 sú spoločnosti: ASUS, HTC, Prestigio, Samsung a Xperia Sony smartphone.

Mediálni partneri: Pricemania.sk a TVnoviny.sk

Partnerské eshopy: Shark.sk a Sunnysoft.sk

 

Organizátori

Anketu Android Roka 2012 organizuje portál MojAndroid.sk v spolupráci so SvetAndroida.cz

1.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+