MojAndroid

Vitajte pri článku venovanom ankete Android Roka 2012 www.AndroidRoka.sk, ktorú organizuje slovenský Android portál MojAndroid.sk v spolupráci s českým webom SvetAndroida.cz. Podobne ako minulý a predminulý rok, môžete aj tentokrát hlasovať za svojich favoritov v niekoľkých kategóriách, ktoré sme už podrobnejšie predstavili v tomto článku. Chcete vedieť ako zvýšiť svoju šancu na výhru? Chcete byť v žrebovaní nie o 4, ale až o 6 Android telefónov a tabletov? Ako na to vám vysvetlíme v nasledujúcich riadkoch.

Na konci súťaže vyžrebujeme 4 z vás, ktorí vyhrajú telefóny, resp. tablet, ktoré získajú najviac vašich hlasov v jednotlivých kategóriách (okrem Android inovácie). Okrem týchto 4 cien máme pripravené ešte 2 tablety Nexus 7 (prvý tablet, ktorý sa zrodil zo spolupráce spoločností Google a Asus). Tieto tablety získajú ľudia, ktorí do súťaže pozvali aspoň 5 kamarátov či známych. Podmienkou je, aby všetci pozvaní tiež zahlasovali. Človeka môžete do súťaže pozvať pomocou špeciálneho linku, ktorý sa vám vygeneruje po hlasovaní a po potvrdení pravosti emailu kliknutím na aktivačný link v emaile, ktorý vám príde po zahlasovaní. Tento link nájdete na stránke svojho “profilu”. Tento rok sme vynechali povinnú registráciu na stránke, aby bolo hlasovanie jednoduchšie, preto je “profil” v úvodzovkách. Je to stránka, ktorá sa vám zobrazí po kliknutí na aktivačný link. Sekcia “profil” nie je dostupná len bezprostredne po hlasovaní, ale počas celého trvania súťaže (do 30.11.2012 23:59:59).

Najjednoduchšie je pre mnohých poslať svoj pozývací link kamarátom či známym tak, že ho vložia do mailu, či správy cez Facebook alebo iné stránky. Mysleli sme aj na vás, pozývací link môžete jednoducho skopírovať z textového políčka v hornej časti “profilu”.

Druhou možnosťou ako zdieľať svoj pozývací link je pomocou sociálnych sietí alebo cez email. Stránka vám ponúka možnosť zdieľať krátku správu o ankete spolu s vašim odkazom na Facebooku, Twitteri a Google+. Stačí len kliknúť na jednu z príslušných ikoniek.

Zobrazí sa vám jeden z nasledujúcich dialógov. Ak ste stálym používateľom danej sociálnej siete, určite viete, čo teraz treba robiť :)

Mysleli sme aj na tých, ktorým sociálne siete moc “nevoňajú.” Pre vás je tu možnosť poslať pozývací link kamarátom emailom. Po kliknutí na ikonku emailu sa objaví formulár, do ktorého stačí napísať meno a emailovú adresu vášho kamaráta, poprípade aj osobnú správu.

Email vyzerá asi takto:

Počet kamarátov, ktorí vaše pozvanie prijali, je zobrazený v pravej časti stránky vášho “profilu”. Ako vidíte, my tam máme nulu, lebo v súťaži vyhrať nemôžeme – vraj by to bolo proti pravidlám :D

Ak máte ešte nejaké otázky, napíšte do komentárov a budeme sa ich snažiť všetky zodpovedať.

10.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+