MojAndroid

Naša anketa Android roka 2010 je pravdepodobne už väčšine z vás známa. Rozhodli sme sa ju ešte viac priblížiť všetkým Android fanúšikom a preto sme zrušili limity pre odovzdanie cien, ktoré boli nastavené na začiatku hlasovania. Chceme zároveň odmeniť Android fanúšikov, ktorí sa aktívne zapojili do hlasovania a pozývajú ďalších čitateľov do hlasovania. Preto okrem ceny LG Optimus One pre najaktívnejšieho hlasujúceho budú do žrebovania o 1.cenu Samsung Galaxy Tab zaradení všetci hlasujúci, ktorí pozvali aspoň 10 hlasujúcich. Navyše sme predĺžili hlasovanie do 20.12. 2010.Hlasujte za najlepšie Androidy v ankete Android roka 2010. Android komunita má možnosť zvoliť si najpopulárnejšie zariadenia a aplikácie v týchto piatich kategóriách: najlepší Android smartfón, kompaktný Android, Android tablet, Android aplikácie a Android hry.

Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk. Partneri ankety spoločnosti Samsung, HTC, LG, Sony Ericsson venovali pre hlasujúcich svoje posledné novinky – špičkové Android zariadenia a spoločnosť Sygic venovala najnovšiu navigáciu Sygic Aura pre Android.

Vyhrajte skvelý vianočný darček:

1. cena: Samsung Galaxy Tab
2. cena: HTC Desire HD
3. cena: LG Optimus One
4. cena: Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
5.-9. cena: Navigácia Sygic Aura pre Android
10.-19.cena: Android tričko podľa želania (z ponuky e-shopu eshop.MojAndroid.sk)

1. cena pre hlasujúcich bude žrebovaná zo zoznamu hlasujúcich, ktorí prizvú do hlasovania AndroidRoka.sk ďalších minimálne 10 hlasujúcich. Špeciálna cena pre najlepšieho Androiďáka, ktorý pozve do hlasovania najviac svojich priateľov: 1 x LG Optimus One.

Pripravili sme sekciu Môj profil www.androidroka.sk/mojprofil.php , kde si môžete zistiť, koľko vami pozvaných ľudí už aj reálne v ankete zahlasovalo. Navyše, ak chcete pozvať do hlasovania ďalších priateľov a známych, alebo si odkaz dať do svojho profilu na Facebooku, Twitteri, vo fóre alebo na web stránke, stačí použiť link vo formáte AndroidRoka.sk/?referral=moj@email.com

Hlasujte za svojich Android favoritov, povedzte o ankete Android roka 2010 všetkým svojich Android priateľom a vyhrajte fantastické ceny.

Viac o ankete sa dozviete na stránke www.androidroka.sk a hlasujeme do 20.12.2010.

14.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+