MojAndroid

Sedem rokov cestovala redakcia MôjAndroid.sk spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu na Slovensku po mestách po celej krajine s výnimočnou Android Roadshow.

Stretávali sme sa s vami, našimi čitateľmi, fanúšikmi, nadšencami technológií a priateľmi. Všetky tieto stretnutia prinášali radosť všetkým zúčastneným a boli vždy mimoriadne obohacujúce. Vzájomne sme si vymieňali znalosti, názory, poznatky a každú jednu Android Roadshow máme hlboko vrytú v pamäti.

Vždy sme za vami radi prišli priamo do vášho mesta. Viackrát sme sa videli v Košiciach, Prešove, Poprade, Banskej Bystrici, Žiline, Trnave, Nitre, vo Zvolene  či v Bratislave.

Život je zmena

Život však so sebou prináša situácie, keď je potrebné spraviť ďalší krok, aby sme boli schopní prispôsobiť sa aktuálnemu dianiu a držať tempo s mimoriadne dynamickým prostredím technológií. Z toho dôvodu, aj keď to nebolo vôbec jednoduché rozhodnutie, sme si povedali, že sa s Android Roadshow rozlúčime.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na Android Roadshow podieľali – partnerom, kolegom, priateľom a najmä vám, ktorí ste naše Roadshows navštevovali. Robili sme to pre vás. Vďaka.

Koniec jednej éry, začiatok novej

Ako ste už však určite z nadpisu tohto článku správne vydedukovali, koniec Android Roadshow neznamená, že sa už s vami vo vašich mestách nebudeme stretávať. Práve naopak.

Prichádzame s novou, lepšou, krajšou, nadupanejšou a najmä chytrejšou Smart Roadshow! Už na konci apríla sa na nás môžete tešiť na východe Slovenska, kde začneme spoločne písať novú éru. Prvýkrát na Slovensku zavítame do vášho mesta s jedinečnou Smart Roadshow.

Byť Smart je in

Smart Roadshow prináša do vášho mesta všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Môžete sa tešiť na najnovšie vychytávky z oblasti smart domácností, smart športu, smart dopravy, smart zdravia, smart financií, smart miest a obcí a, samozrejme, z oblasti smartfónov.

Spolu s partnermi pre vás pripravujeme zaujímavý program, kde sa dozviete všetko, čo by ste chceli o smart svete vedieť od naslovovzatých odborníkov. Okrem toho si spolu užijeme kopec zábavy a súťaží o hodnotné ceny.

Zostaňte s nami v kontakte

Viac podrobností a všetky detaily ohľadom miest, termínov konania a programu Smart Roadshow budeme uverejňovať priebežne na novom webe SmartRoadshow.sk, ktorý naplno spustíme už onedlho.

Ak chcete byť o Smart Roadshow informovaní medzi prvými, nechajte nám svoj e-mail a všetky horúce novinky budete vedieť ihneď.

(Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje, kliknite SEM)

3.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+