MojAndroid

V poradí už tretí ročník Telekom Android Roadshow odštartujeme tento rok opäť v Košiciach. Stretnutie fanúšikov najpopulárnejšieho operačného systému mobilných telefónov a tabletov, sa uskutoční túto sobotu 27. apríla v hoteli Double Tree by Hilton. Popri možnosti vyskúšať si najnovšie smartfóny ako Sony Xperia ZHTC One a Samsung Galaxy S4, sa môžu návštevníci zúčastniť aj na rozličných prednáškach a prezentáciách, či zapojiť sa do sprievodného programu a súťaží. Nebudú chýbať nahnevané vtáky, Androidko v akcii, či ďalšie atraktívne súťaže, veríme, že si to spoločne opäť všetci užijeme. Presný program prezentácií:

Android Roadshow 2013 - Program Košice

Vstup na stretnutie je zdarma, prihlasovanie a všetky informácie sú k dispozícii aj na stránke www.androidroadshow.sk. Vzhľadom na to, že vstup je voľný, občerstvenie nie je zabezpečené. V sobotu spoznáme aj štastných výhercov týchto zariadení a cien:

  • Sony Xperia E
  • HTC Desire X
  • 10x navigácia Sygic
  • Samsung Galaxy S4

Generálnym partnerom tretieho ročníka Android Roadshow je Telekom. Hlavným partnerom je spoločnosť SONY, ktorá bude prezentovať svoju vlajkovú loď Sony Xperia Z. Tento model získa aj víťazka súťaže Miss Android Roadshow 2013. Medzi ďalších hlavných partnerov patria spoločnosti Asus, ESET, HTC, Samsung a Tatra banka. Organizátorom podujatia portál MojAndroid.sk. Tešíme sa na vás :-)

Telekom-Android-Roadshow-2013-partneri

25.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+