MojAndroid

Obľúbená Android Roadshow pokračuje aj tento rok. Siedmy ročník stretnutia fanúšikov mobilných technológií odštartujeme už túto sobotu v Košiciach, presne 29. apríla a to v hoteli Double Tree by Hilton. Oficiálny začiatok akcie je 10:00 hod., ale vstup bude možný už od 9:30 hod. Presný program nájdete na tomto odkaze. Vďaka veľkému záujmu odporúčame na akciu registrovať sa bezplatne už teraz.

registrovat sa

Vyhrajte špičkové ceny

Jednou z hlavných cien, ktoré budete môcť na Android Roadshow v Košiciach vyhrať, je aj nový Huawei P10. Ten si domov odnesie jeden z vás. Stačí prísť a byť prítomný pri žrebovaní. Podobne vyžrebujeme aj Sony Xperia X Compact a HTC U Play. Okrem toho čaká na účastníkov aj Peugeot 3008, ktorý bude môcť výherca poriadne otestovať počas celého víkendu, smartfón Neffos X1 od TP-LINK, 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017, čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

26.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+