MojAndroid

Už túto sobotu sa vidíme na ďalšej Orange Android Roadshow. Tá tento rok zavíta aj do Bratislavy, kde sme si pre vás pripravili bohatý program a možnosť vyhrať množstvo atraktívnych cien. Akcia sa koná v hoteli Grand Hotel Pressburg. Registrácia a vstup sú úplne zadarmo. Navyše, vďaka Hopinu sa na akciu môžete doviesť v skutočne veľkolepom štýle – taxíkom.

registrovat sa

Odvezte sa zadarmo

Každý jeden účastník akcie sa na miesto konania Android Roadshow môže nechať odviesť taxíkom úplne zadarmo. Noví používatelia aplikácie Hopin získajú po použití PROMO kódu Roadshow007_new kredit vo výške 7 eur. Verným hopiňákom pribudnú na účet 4 eurá – stačí zadať PROMO kód Roadshow007. Bonusový kredit môžete využiť od soboty rána (7:00) do polnoci.

Taxi cez appku v mobile

Objednať si taxík znie na prvé počutie ako jednoduchý a bezproblémový úkon, ale realita môže byť niekedy odlišná. Vyskytnúť sa môže viacero komplikácií. Buď sa v našej blízkosti stanovište taxíkov nenachádza, alebo pri volaní na dispečing musíme dlho čakať, dojednávať sa s dispečerom, prípadne objednaný taxík nevyhovuje našim požiadavkám. Všetky tieto problémy elegantne rieši aplikácia s názvom HOPIN TAXI, ktorej hlavným účelom je práve objednávanie taxíka bez telefonovania rýchlo a jednoducho, hoci aj z hlučnej diskotéky. Pridáva však aj ďalšie možnosti.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

HopIN vznikol v roku 2012, aby zjednodušil cestovanie taxíkom na Slovensku a časom aj za jeho hranicami. Vďaka ľuďom, ktorí si obľúbili rýchle a jednoduché cestovanie, za tri roky vyrástol zo 100 objednávok mesačne na viac ako 1 500 denne. A rastie stále! Naskočte a nechajte sa zviezť aj v Košiciach.

Náš tip
Rekordy HOPIN: Najviac jázd, najaktívnejší šofér, najdlhšia jazda a iné

Vyhrajte zaujímavé ceny

Jednou z hlavných cien, ktoré budete môcť na Orange Android Roadshow v Košiciach vyhrať, je aj nový Huawei P10. Ten si domov odnesie jeden z vás. Stačí prísť a byť prítomný pri žrebovaní. Podobne vyžrebujeme aj 2x Sony Xperiu E5 a HTC U Play. Zároveň vyhlásime aj výhercov súťaže o robotických pomocníkov iRobot Braava Jet 240 a iRobot Roomba 966, ktorá prebieha na webe mojandroid.sk. Okrem toho čaká na účastníkov aj smartfón Neffos X1 od TP-LINK, 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017, čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

19.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+