MojAndroid

Tohtoročná Android Roadshow v Košiciach bude výnimočná aj tým, že na ňu zavíta momentálne jeden z najžiadanejších elektromobilov. Tesla Model S patrí dnes k technologicky najvyspelejším automobilom a môže sa pochváliť nielen svojim výkonom a parádnym zrýchlením, ale aj inteligentnými funkciami či pokročilým autopilotom. To, ako tento automobil vyzerá, sa môžete prísť pozrieť už túto sobotu na Android Roadshow do Košíc. Dvaja z vás sa bude v ňom môcť priamo previesť, ak splnia jednoduché úlohy, ktoré sme si pripravili. A samozrejme viacerí si budú môcť jazdu vyskúšať ako spolucestujúci.

Cestujeme do Košíc na Tesle

Naša redakcia vyráža na prvú tohtoročnú Android Roadshow 2016 v piatok ráno z Bratislavy. Dojazd na aute je približne 350 km, preto si na polceste v Banskej Bystrici spravíme krátku zastávku. Dobijeme Teslu doplna a pokračujeme v ceste do hotela Double Tree by Hilton Košice. Podarí sa nám prísť do Košíc? :-)

tesla mapa

A tu sú už jednoduché úlohy:

  • Tipnite si, koľko km nám zostane dojazd v Tesle, keď dorazíme v piatok večer pred hotel? Jeden z vás, kto si správne tipne dojazd (alebo bude svojim tipom najbližšie), si bude môcť v sobotu na Tesle zajazdiť.

  • Ak nebudete mať šťastie v tipovaní a chcete si zajazdiť, máte aj druhú šancu. V sobotu na akcii si spravte selfie s autom Tesla a zdieľajte ho na svojom profile na sociálnych sieťach (Facebook a Instagram) s hashtagom #AndroidRoadshow. Jeden z vás, kto bude mať na konci dňa najviac Lajkov získa možnosť odviesť sa z akcie priamo na Tesle.

Náš tip
Tesla Model S 85: Vyskúšali sme elektromobil Elona Muska

Tesla_model_s_85_test_9

Ďalšie novinky a program akcie

Okrem zariadení, ktoré si budete môcť vyskúšať naživo na stánkoch našich partnerov, sa o aktuálnych novinkách dozviete aj priamo od jednotlivých spoločností na zaujímavých prednáškach. Exkluzívne novinky uvedie v Košiciach po prvýkrát aj spoločnosť Lenovo. Tie si budete môcť exkluzívne vyskúšať ako prví na Slovensku. Navyše môžete vyhrať 3x Motorola Moto G a ďalšie ceny.

Náš tip
Lenovo oficiálne predstavilo na Slovensku značku Moto. Poznáme ceny všetkých zariadení

Android Roadshow sa koná v Košiciach, kde sa s vami stretneme už túto sobotu, 2. apríla v hoteli Double Tree by HiltonRegistrácia aj vstup na akciu je aj tento rok zadarmo.

Náš tip
Android Roadshow 2016: Vyskúšajte si všetky novinky naživo + program akcie

registrovat sa

Za zapožičanie Tesla Mode S85 na Android Roadshow 2016 ďakujeme spoločnosti Business Lease  

 Logo_BL_PMS_same

31.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+