MojAndroid

Ďalšou zastávkou Android Roadshow 2016 bude tentokrát hlavné mesto Bratislava. Chýbať tu nebude ani slovenský obchod MP3.sk, ktorý si pre vás pripravil niekoľko zaujímavých prekvapení. Chýbať nebudú darčeky pre najšikovnejších návštevníkov, no samozrejmosťou bude aj veľké množstvo noviniek a príslušenstva, ktoré si tu budete môcť vyskúšať.

Všetky ďalšie informácie spolu s programom akcie a mapou nájdete na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

Prvých 150 registrovaných návštevníkov dostane na stánku MP3.sk darček. Ak patríte do tejto skupiny, o darčeku ste boli informovaní už mailom, ktorý obsahoval potvrdenie o vašej registrácii. Darček vás bude čakať priamo na stánku MP3.sk, kde si budete môcť vyskúšať všetky ďalšie novinky, ktoré sem zástupcovia obchodu prinesú.

A čo to vlastne bude? Vyskúšať si tu budete môcť skvelý Hoverboard Arašid. Toto šikovné zariadenie je v súčasnosti vysneným dopravným prostriedkom tínedžerov, ale aj mnohých dospelých ľudí. S hoverboardom ste sa už určite stretli na internete, ale aj na ulici a na vlastnej koži si ho budete môcť vyskúšať priamo na Android Roadshow v Bratislave. K dispozícii budú modely hneď v troch farbách – čierna, červená a biela, a tak si budete môcť vyskúšať presne ten hoverboard, ktorý sa najviac bude hodiť k vášmu aktuálnemu outfitu.

Hoverboard Arašid

Obchod MP3.sk si na bratislavskú Roadshow prinesie aj horúcu novinku Xiaomi Mi5. Telefón od čínskeho výrobcu konkuruje tým najlepším smartfónom na trhu, no stojí iba zlomok ich ceny. Ponúka krásny displej, excelentný výkon, vynikajúci fotoaparát a nádherne luxusné prevedenie. K dispozícii na vyskúšanie bude model v bielej farbe, ktorý je dostatočne elegantný pre dámy, no zároveň nie je výstredný ani v mužských rukách.

Xiaomi Mi5 Recenzia-4_výsledok

Okrem toho budú k dispozícii na vyskúšanie aj modely Xiaomi Mi4 a Redmi Note 3, ktoré tiež patria medzi veľmi populárne zariadenia a svoju konkurenciu podkopávajú najmä agresívnou cenovkou.

xiaomi-redmi-note-3-10

V Bratislave nebude chýbať ani šikovná outdoorová kamera Xiaomi Yi Sports. Tá tiež patrí vo svojej triede medzi dostupnejšie riešenia, no napriek nízkej cene nezaostáva vo výbave. Ponúka 16 MP snímač a je dostatočne výkonná na to, aby dokázala natočiť 1080p video s frekvenciou 60 FPS. Znížením rozlíšenia sa môžete dostať až na úroveň 240 FPS, vďaka čomu budete schopní vytvárať skutočne veľmi pekné videá a pridávať zaujímavé efekty. Kameru so všetkými jej vychytávkami si budete môcť sami vyskúšať už o týždeň v Bratislave.

Xiaomi kamera

Obchod MP3.sk si do Bratislavy prinesie aj celý rad externých nabíjačiek od spoločnosti Xiaomi. Chýbať nebudú modely s kapacitou 5000, 10 000, 16 000 ale ani 20 000 mAh, takže vyskúšať si budete môcť práve tú powerbanku, ktorá vám najviac vyhovuje. Tieto šikovné zariadenia od Xiaomi majú už tradične medzi veľmi pekne spracovanú konštrukciu, vďaka čomu sa za powerbanku nebudete musieť hanbiť a bude pekne ladiť s vašim štýlom.

xiaomi powerbank

Ďalším luxusným kúskom, ktorý si v Bratislave budete môcť vyskúšať, budú slúchadlá Xiaomi Hifi Edition. Tie zaujmú nielen svojim spracovaním, ale aj technologickou výbavou. Ich hlboké basy a špeciálne polootvorené spracovanie si budete môcť vyskúšať na vlastných ušiach.

Xiaomi slúchadlá

Okrem toho si MP3.sk do Bratislavy prinesie ďalšie zaujímavé kúsky príslušenstva od Xiaomi, ako napríklad šikovný USB ventilátor či USB stolovú lampičku. Zaujímavým kúskom bude aj čistička vzduchu od Xiaomi, ktorá iba podčiarkuje, aké široké rozpätie aktivít má aktuálne tento čínsky výrobca.

cisticka xiaomi

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ďalšie stretnutie fanúšikov mobilných technológií s názvom Android Roadshow sa uskutoční už 28. mája v Bratislave. Začíname o 10:00 vo Vodárenskom múzeu. Nezabúdajte, že aj tento rok je vstup na akciu úplne zadarmo. Nutná je však registrácia, ktorá prebieha na stránke www.androidroadshow.sk. Podrobný program akcie zverejníme už čoskoro.

20.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+