MojAndroid

Vaše obľúbené stretnutia Android fanúšikov s názvom Android Roadshow 2012 sa blížia k poslednej zastávke. Ďalšie stretnutie Android Roadshow 2012 sa uskutoční v Trnave, stretneme sa v sobotu 24.novembra 2012 (Hotel Holiday Inn, Hornopotočná 5). Ak si chcete vyskúšať zaujímavé novinky ako HTC One X+ alebo ASUS Padfone 2, stačí sa prihlásiť na stránke AndroidRoadshow.sk. Registrácia aj vstup na akciu je zadarmo.


Zväčšiť mapu

Posledná Android Roadshow v Tnave bude výnimočná. Pripravujeme pre vás malé prekvapenie a nebudú chýbať zaujímavé prezentácie a program, ktorý sme spoločne zostavili s našimi partnermi. Tešia sa na vás ASUS, Coverpage, HTC, ESET, Sygic, Tatra banka, Shark a prekvapenie v aplikácií Rozšírená Realita. A opäť tam nájdete aj nás, (skoro) celý MojAndroid tím.

Ak ešte stále váhate a neviete, či je táto akcia to správne pre vás, pozrite si fotografie z ostatných Android Roadshow z celého Slovenska:

10.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+