MojAndroid

Google vydal sériu nových reklám, ktoré propagujú operačný systém Android novým a môžem povedať aj celkom pútavým spôsobom. Na troch videách sú hlavnými aktérmi postavičky vytvorené v dobre známej aplikácií Androidify. Odkaz spoločnosti je jasný, “Buďte spolu, nie rovnakí”. Práve touto myšlienkou vyzdvihuje jednu z najlepších vlastností operačného systému Android. Každý používateľ má totižto na výber zo stoviek až tisícov rôznych modelov, ktoré ponúkajú najrôznejšie špecifikácie, veľkosti a vyhotovenia. Je teda len na samotnom používateľovi, aký mobilný telefón či tablet si vyberie. Presne o tom sú nové reklamy.

Zaujímavosťou reklám je, že Google v nich nenápadným spôsobom ukazuje pripravované novinky Nexus 6 a Nexus 9. Na prvom videu je nový Nexus smartfón ukázaný ako zariadenie, ktoré sa od ostatných výrazne odlišuje svojou veľkosťou. Práve Nexus 6 (Motorola Shamu) by totižto mal disponovať veľkým displejom s uhlopriečkou 5,9 palca. Druhé video s chytľavou tanečnou melódiou ukazuje zas 8,9 palcový tablet Nexus 9 v rukách blonďáka. Ako nové reklamy vyzerajú si pozrite nižšie.

Novinky Android L, Nexus 9, Nexus 6 a tiež nové verzie Androidu Wear a Android TV, by mohol Google verejnosti predstaviť už zajtra.

14.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+