MojAndroid

Okolo pripravovaného Androidu Q sa toho popísalo už veľa. Jeho názov stále nie je jasný, zatiaľ je len vo fáze dohadov. Rovnako tomu bolo aj v prípade predchádzajúcich verzií Androidu. Spoločnosť Google na systéme usilovne pracuje a včera bola uvoľnená prvá beta verzia, ktorú si môžu stiahnuť a nainštalovať majitelia všetkých Pixelov, aj tých prvých.

Dnes sme uvoľnili prvú beta verziu Androidu Q. Stiahnuť si ju môžete na zariadenia Pixel vrátane prvej generácie. Kvôli množstvu požiadavkám sme sa rozhodli, že ju uvoľníme aj pre tieto staršie zariadenia. Prosíme, dajte nám vedieť, ako sa vám nový Android Q páči!

Podmienkou je registrácia v Android Beta programe. Následne vás smartfón upozorní na dostupnosť aktualizácie, ktorej veľkosť je približne 1,3 GB. Toto upozornenie by podľa Googlu malo prísť do 24 hodín, no v drvivej väčšine prípadov je to oveľa skôr. Keďže momentálne sťahuje aktualizáciu obrovské množstvo používateľov po celom svete, servery sú vyťažené naplno a vaše sťahovanie môže trvať trochu dlhšie. Odporúčame využiť Wi-Fi pripojenie.

Pred nainštalovaním aktualizácie odporúčame urobiť kompletnú zálohu vášho smartfónu. Tak ako? Idete aj vy vyskúšať najnovší Android Q?

Náš tip
Ako sa bude volať Android Q? | DISKUSIA
Náš tip
Google Pixel 2: Google to jednoducho vie | RECENZIA
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.3.2019
Zdroj: phandroid.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+