MojAndroid

Andy Rubin bol pomerne prístupný k tomu, ako sa rozhovoriť na AsiaD konferencii. Poslednou informáciou, ktorú Rubin „vypustil“ do sveta je predstava, koľko je vo svete tabletov poháňaných Androidom. Údajne je ich 6 miliónov. Ak sa pozrieme na čísla, ktoré sa omieľali minulý týždeň, Al Sutton rozvíjal počet Honeycomb tabletov, ktorý odhadol na približne 3,4 milióna. Na základe „oficiálnych“ informácií od Rubina a odhadov Suttona môžeme predpokladať, že pravda môže byť niekde uprostred.  

Rubinove číslo pravdepodobne zahŕňa kombináciu tabletov Android – všetkých požívateľov Honeycomb a starších verzií Androidu. Ice Cream Sandwich má jeden z hlavných cieľov odstránenie priepasti medzi smartfónmi a tabletmi. Možno sa to prejaví aj na vyššom predaji tabletov. Uvidíme, nechajme sa prekvapiť…

Zdroj: http://phandroid.com/ , http://androidcommunity.com/

 

20.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+