MojAndroid

Android zariadenia, ale aj malý zelený maskot sa v poslednej dobe objavujú vo viac a viac televíznych seriáloch a filmoch, čo odráža celosvetovo vzrastajúci vplyv a rozšírenie operačného systému Android.

Zeleného Android panáčika, ktorého má na svojom stole aj každý člen našej redakcie, mohli zbadať fanúšikovia amerického seriálu Teória veľkého tresku (The Big Bang Theory) v jednom z posledných dielov. Portálu AndroidCentral.com poslal screenshot zo spomínanej epizódy, kde je malého Androida vidieť na Sheldonovom stole (obrázok je dosť tmavý, panáčika nájdete napravo od notebooku medzi lepiacimi papierikmi a stojanom na ceruzky), ich čitateľ Eric. Dúfajme, že si ho tam Sheldon nechá a budeme ho pri sledovaní seriálu vidieť pravidelne.

12.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+