MojAndroid

Spoločnosť Google každoročne odhaľuje sochu s maskotom operačného systému Android v prepojení s aktuálnou cukrovinkou, ktorá sa nachádza v názve systému. Teraz prichádza na rad Android Oreo a otázka znie, či práve takto bude nová socha vyzerať.

Aktívny pohyb alebo nehybný maskot?

Náš tip
Android 8.0 Oreo oficiálne predstavený. Toto ponúka

Na sociálnej sieti Twitter boli okrem predošlých únikov zverejnené aj dva varianty sochy s aktuálnym motívom Android Oreo. Jedna z nich vyzerá ako superhrdina v pohybe, ktorý sa chystá zachrániť svet a tá druhá je zas pasívna a zdôrazňuje naopak akúsi dôležitosť novej verzie systému

Predošlé generácie ako Marshmallow či Nougat mali práve skôr statickú sochu, ktorá držala v rukách danú sladkosť. Tentokrát by mohol mať samotný “Androidko” sušienku Oreo na sebe ako súčasť svojej “výbavy.”

Zdroj: androidpolice

23.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+