MojAndroid

Pred dvoma rokmi sa prvýkrát objavili prvé telefóny projektu Android One spoločnosti Google. Projekt mal za cieľ priniesť lacné Android telefóny aj do rozvojových krajín. Aj z toho dôvodu ich hardware za moc nestál. Neskôr sa telefóny dostali aj do Európy a minulý rok sa dokonca objavil prvý skutočne dobre vybavený Android One telefón Xiaomi Mi A1. Používateľ s nickom AmirZ teraz vyextraktoval Android One Launcher práve z tohto modelu.

Launcher má dokonca funkčný Google Now, ktorý bežne na iných zariadeniach kvôli ochrane Googlu nefungoval. Rovnomenný používateľ v minulosti vyextrahoval aj Pixel Launcher z nových Pixelov a teraz dáva možnosť vybrať si z oboch launcherov a postup zverejnil na XDA. Launcher si môžete stiahnuť na tomto linku.

Zdroj: AndroidCommunity

18.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+