MojAndroid

Google včera predstavil novú verziu Androidu s písmenkom O, ktorá bola vydaná výhradne pre vývojárov a nedočkavých používateľov. Napriek tomu, že táto verzia prináša nové funkcie do vášho zariadenia, stále ide o nestabilnú ROM, ktorá môže neskúseným užívateľom spôsobovať vrásky na čele. Ak vám ale nezáleží na funkciách a chcete očariť svojich priateľov s vizuálne najnovším OS, tak si určite stiahnite do vášho zariadenia aj túto oficiálnu tapetu z Androidu O.

Android O Wallpaper

Ak čítate tento článok na mobile alebo tablete, stačí ak podržíte prst na obrázku a uložíte obrázok do pamäte zariadenia. Potom si ho môžete nastaviť ako tapetu. Ak používate počítač, tak kliknite pravým tlačidlom na obrázok a vyberte možnosť “Uložiť obrázok ako…” a obrázok potom len skopírujte z PC do smartfónu alebo tabletu. Tapeta má rozlíšenie 2880 x 2560 px. Pre pripomenutie, novinky v Android O si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Zdroj: Phandroid

22.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+