MojAndroid

V auguste sme podobne ako pominulé mesiace testovali pre našich čitateľov opäť množstvo zariadení a príslušenstva. Celkovo sme pre vás otestovali 11 zariadení, z toho 5 smartfónov, 1 tablet, tri rôzne zaujímavé príslušenstva, ako aj iné zariadenia, vrátane inteligentnej práčky Samsung, či bezpečnostného systému Gigaset Elements.

Smartfóny

Samsung Galaxy Alpha + videorecenzia

Kovový Galaxy Alpha sa chváli najmä svojou malou hmotnosťou, malými rozmermi a použitím nového 8-jadrového procesora z vlastnej výroby. Otestovali sme ho.

Alcatel OneTouch Idol Alpha + videorecenzia 

Alcatel OneTouch Idol Alpha je štýlový telefón, ktorý zaujme už na prvý pohľad. Ako obstál pri testovaní v našej redakcii, sa dozviete v dnešnej recenzii.

Sony Xperia T3

V rámci testovania sme niekoľko dní strávili aj so štýlovým smartfónom Sony Xperia T3. Aké dojmy v nás zanechal sa dočítate v našej podrobnej recenzii.

Xiaomi Mi4 – Velikán z Číny

Xiaomi Mi4 je zaujímavý svojim pomerom ceny a výkonu. Disponuje napríklad výkonným hardvérom a kvalitným displejom s malým rámikom. Má však aj svoje muchy.

Samsung Galaxy S5 Mini

Funkciami nabitý a odolný Samsung Galaxy S5 Mini sa stal na niekoľko dní súčasťou našej redakcie. Prečítajte si jeho podrobnú recenziu ako prví na Slovensku.

Tablety

Alcatel OneTouch Pixi 7: Veľa muziky za babku

Alcatel OneTouch Pixi 7 je cenovo dostupný tablet, ktorý má používateľov zaujať hlavne výbavou v low-end segmente, kde vystupuje. Pozrite si jeho recenziu.

Príslušenstvo

ExoMount Touch CD

Ak hľadáte netradičný držiak do auta s kvalitným spracovaním, tak ste možno našli. Prečítajte si detailnú recenziu na držiak s názvom ExoMount Touch CD.

CREATIVE Aurvana Gold

Do redakcie sa nám na testovanie dostali slúchadlá Creative Aurvana Gold. Prečítajte si recenziu, kde si odhalíme pozitívne alebo negatívne vlastnosti.

Creative WP-350 | Recenzia bezdrôtových slúchadiel

Otestovali sme šikovné bezdrôtové slúchadlá Creative WP-350. Prečítajte si, čo nám na nich počas testovania vadilo a naopak, v čom nás prekvapili.

Iné zariadenia

Gigaset Elements

Nemecká spoločnosť Gigaset uviedla na slovenský trh nový bezpečnostný systém pre domácnosti a menšie podniky Gigaset Elements. Otestovali sme ho aj my.

Samsung WW10H9600EW

Otestovali sme práčku Samsung WW10H9600EW, ktorá okrem inteligentných funkcií ponúka aj ovládanie cez Android zariadenia pomocou vlastnej aplikácie.

16.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+