MojAndroid

Nový operačný systém Android Marshmallow je ešte dostupný iba na niekoľkých zariadeniach a už sa ukazujú nedostatky, ktoré tento systém prináša. Viacerí majitelia zariadení s novou verziou Androidu sa sťažujú na to, že sa im nesynchronizuje Google účet na pozadí a nie sú tak upozorňovaní na nové e-maily či ďalšie notifikácie spojené s Google účtom. Všetko nasvedčuje tomu, že ide o rozšírený jav, ktorý postihol väčšie množstvo používateľov.

O probléme boli už informovaní aj zamestanci Google a v týchto chvíľach pracujú na jeho odstránení. Niektorí používatelia zistili, že problém je spojený s novou funkciou Doze v systéme Android Marshmallow. Podľa všetkého je pravdepodobným riešením problému vynechanie Google aplikácií zo zoznamu funkcie Doze. Napriek tomu bude ale lepšie, ak na odstránení problému zapracuje Google a prinesie skutočné riešenie.

Zdroj: Google 1, 2 via GSMarena

4.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+