MojAndroid

V minulom čísle Android Magazínu sme pre vás pripravili súťaž o slúchadlá Beats Studio, ktoré mohol získať každý čitateľ, ktorý nám vyjadril svoj názor na Android Magazín a správne odpovedal na dve súťažné otázky. Otázky neboli ťažké a nájsť správne odpovede nedalo veľa námahy. Pre kontrolu ich uvádzame znova aj s vyznačením správnych odpovedí:

1. Ktorý z nižšie uvedených názvov neoznačuje model slúchadiel Beats by Dr. Dre:

a. urbeats

b. yourbeats

c. heartbeats

d. powerbeats

 

2. Kto z nižšie uvedených celebrít nespolupracoval so značkou Beats by Dr. Dre pri tvorbe slúchadiel:

a. LeBron James

b. Nicki Minaj

c. Madonna

d. David Guetta

S potešením môžeme konštatovať, že do súťaže sa tentoraz zapojilo oveľa viac súťažiacich, než tomu bolo pri prvej súťaži o nabíjací zdroj Sony. Súťažiacich bolo takmer 600, z tých, ktorí odpovedali správne, sme vyžrebovali jedného, ktorý získava spomínané slúchadlá Beats Studio. Je ním Filip Hoza, víťazovi srdečne blahoželáme.

Beats Studio white

Nová súťaž o slúchadlá Beats by Dr. Dre

Ak ste v súťaži nevyhrali, alebo ste sa jej nezúčastnili, nebuďte sklamaní. Aj v tomto aktuálnom čísle vám totiž prinášame možnosť vyhrať zaujímavú cenu. Opäť sú ňou slúchadlá a znovu sa jedná o slúchadlá Beats bielej farby. Zapojenie sa do súťaže vám nezaberie viac než pár minút, keďže stačí vyjadriť váš názor na Android Magazín a nemusíte hľadať správne súťažné odpovede. Súťaž nájdete v aktuálnom čísle Android Magazínu, v ktorom je však ešte oveľa viac zaujímavých tém, článkov a rozhovorov. Článok s odkazom na súťažný formulár sa nachádza v decembrovom čísle časopisu Android Magazín na 24. strane.

Update: súťaž vyhodnotíme v ďalšom čísle časopisu Android Magazín 1/2014, ktorý vydáme vo februári!

>> Stiahnite si PDF-Android Magazín December 2013  <<

Internetový časopis Android Magazín je už k dispozícii aj prostredníctvom aplikácie Android Magazín (lite). Je určená pre smartfóny a nájdete ju v obchode Google Play po kliknutí na widget nižšie.

Ak chcete Android Magazín čítať na tablete, môžete použiť aplikáciu Android Magazín

19.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+