MojAndroid

Každý deň sa Android aktivuje už viac ako na 900 000 telefónoch a tabletoch. Informoval o tom Andy Rubin prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Android  oproti predchádzajúcemu obdobiu znova zaznamenal nárast a počet aktivácií z konca februára sa zvýšil o ďalších 50 000. Zatiaľ čo v období medzi decembrom a februárom sa zvýšil tento počet o viac ako 150 000, dnes je to už len spomínaných 50 000. Dosiahne Android niekedy magickú hranicu jeden milión aktivácií za deň? Veríme tomu, že áno. Android bude v najbližšom období aj naďalej rásť, nebude to však už takým závratným tempom ako v minulosti.

Rubin v tweete tiež poprel akékoľvek špekulácie o jeho odchode z Googlu. Reagoval tak na množiace sa informácie o tom, že by mal odísť pracovať na inom projekte.

Zdroj: Twitter

11.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+