MojAndroid

CES už skončil no stále je ešte čo predstavovať a ukazovať z tejto skvelej akcie. Najnovším kúskom, ktorý sa objavil, je integrácia Androidu do automobilového priemyslu. Konkrétne spoločnosť Rydeen prináša integráciu Androidu priamo do automobilu pomocou rádia a spätných zrkadiel. Zatiaľ čo mnohé veci z jej tvorby zostáva v podobe prototypov, spoločnosť je tesne pred dokončením stereo hlavy, ktorá bude poháňaná Androidom 2.2.

Redaktori portálu engadget.com ostali v úžase, keď spoznali ako je Android 2.2 Froyo integrovaný do spätného zrkadla.

Vo videu redaktorov z engadget.com môžete vidieť, ako celý tento zázrak funguje, Android v spätnom zrkadle auta a všetky jeho prídavné funkcie prospešné pri jazde autom.

Spoločnosť Rydeen predpokladá, že do roku 2013 bude k dispozícii kompletne vytvorené spätné zrkadlo, ktoré prinesie jednoduché ovládanie pre vodiča a množstvo prospešných funkcií. Čo si o tejto novinke myslíte vy?

Zdroj, foto, video: engadget.com

17.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+