MojAndroid

Z nového Androidu Ice Cream Sandwich už máme zvonenia, pozadia, niektoré aplikácie a teraz vám prinášame aj živé pozadie vytvorené z boot animácie Galaxy Nexusu. To sa podarilo vytvoriť členovi XDA komunity, ktorý vystupuje pod menom mazook98 – vďaka nemu môžeme svoje telefóny ešte viac vzhľadovo priblížiť k novému Androidu. Pozadie ponúka aj niekoľko rýchlych nastavení akými sú rýchlosť animácie v FPS (Frame Per Second) a veľkosť pozadia. Ako vyzerá si môžete pozrieť aj v našom krátkom videu:

Živé pozadie z Galaxy Nexus sťahujte TU

Ak by ste sa chceli k ICS ešte viac priblížiť, môžete vyskúšať aj launcher v štýle Ice Cream Sandwich alebo tému ICS pre Launcher Pro.

ICS LauncherPro Theme
Sonny Sekhon
Verzia 1.1 (24. 10. 2011)
Veľkosť 72 kB
2.0+

Zadarmo

V prípade, že máte vo svojom smartfóne Cyanogenmod poteší nová téma pre Theme Chooser, ktorá taktiež pochádza z XDA fóra.

25.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+