MojAndroid

Hoci je v obchode Play naozaj veľké množstvo zaujímavých hier, len raz za čas pribudne titul, ktorý nás naozaj zaujme. V tomto prípade ide o hru Z: Steel Soldiers, ktorá je známa najmä z desktopov, kde sa objavila v roku 2001. Jej reborn pre Android zariadenia sa naozaj vydaril a aj keď je hra dostupná až za 5,99 EUR, veríme, že si nájde svojich fanúšikov.

aew-600x232

Samotná hra ponúka pekne spracovanú grafiku a intuitívne ovládanie, ktoré využijete pri ovládaní svojich robotov počas rôznych misií. Celkovo je dostupných až 30 misií v 6 rôznych svetoch vrátane púšte, takže si môžete do sýtosti užiť plnokrvnú stratégiu. Je len na vás, ako rýchlo jednotlivé levely zvládnete a ako si celý priebeh hry užijete.

Nevýhodou pri tomto titule je jeho dostupnosť. V tejto chvíli je totižto Z: Steel Soldiers dostupné len pre NVIDIA Tegra zariadenia, teda hraciu konzolu NVIDIA Tegra Shield a nový Shield tablet. Odradiť vás môže aj cena tohto titulu, no kultoví hráči si rozhodne nechajú povedať. Ak ste majiteľom jedného z týchto zariadení a hru ste si vysúšali, tak radi privítame váš názor v komentároch pod týmto článkom.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: 5,99 €
Verzia: N/A
Aktuálna cena: 5,99 €

Zdroj: SlashGear

26.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+