MojAndroid

Ak patríte medzi priaznivcov puzzle hier, tak máme pre vás ďalší tip na titul, ktorý by vás mohol baviť. Novinka s názvom Warp Shift je v obchode Play dostupná za 2,99€, za tie peniaze by vám však mohla stáť. Ponúka totižto pekné grafické spracovanie, motív aj herný princíp.

Hlavnou postavou hry je malé dievča Pi, ktoré sa spolu so svojim novým magickým kamarátom ocitla v starovekej komnate. Aby sa z nej dostala, bude musieť postaviť vež, ktorá ju dostane až k východu. Vašou úlohou bude usporiadať jednotlivé sekcie veže tak, aby do seba zapadali dvere a Pi sa dostala k portálu, ktorý ju prenesie do ďalšej časti. Nie je to však také jednoduché. Na ceste nájdete množstvo prekážok, ktoré budete musieť odstrániť alebo obísť, pričom dobre potrápite aj svoje mozgové závity.

Hra je v obchode Play dostupná za vyššie zmieňovaný poplatok, obsahuje však aj menšie vnútroherné nákupy. Tie však pre plnohodnotné hranie nie sú potrebné a tak si hru Warp Shift užijete aj bez nich.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
21.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+