MojAndroid

Ak sledujete a ste fanúšikom seriálu Walking Dead, tak vás potom určite poteší správa o tom, že na Obchode Play sa objavila konečne aj hra. Hoci na konkurenčných platformách je k dispozícii už dlhšie, na Android zavítala až teraz. Novinka nenesie iný názov ako The Walking Dead: Season One, vyvinula ju spoločnosť Telltale Games.

Titul The Walking Dead nejde v presnej dejovej línii seriálu, ale pozadie príbehu hry je zrejmé. Hlavnými hrdinami sú Lee Everett a malé dievčatko Clementine. Ako inak, hra ponúka výborné spracovanie grafiky, ktoré je navyše optimalizované aj pre procesory NVIDIA Tegra 4. Prvá séria je na obchode Play dostupná zadarmo, no pre pokračovanie hry si budete musieť ďalšie časti 2-5 už zakúpiť. Ak sa však rozhodnete pre kúpu všetkých sérií, tak môžete teraz získať 35% zľavu plus bonusovú epizódu “400 Days”.

The_Walking_Dead__Season_One_2

The Walking Dead určite stojí za vyskúšanie, no netreba zabúdať aj na vekovú hranicu, pre ktorú je titul nevhodný. Pre malé deti ju určite neodporúčame, pretože obsahuje násilie. V prípade záujmu sťahujte z obchodu Play.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

9.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+