MojAndroid

Vývojárske štúdio Gameloft pripravuje ďalšie pokračovanie populárneho FPS titulu Modern Combat 5. Očakávanú časť tejto série hier môžeme vidieť na novom traileri, ktorý bol zverejnený prostredníctvom služby Youtube. Žiadne bližšie informácie zatiaľ nie sú dostupné, no z videa môžeme vidieť náznak nového grafického spracovania, ktoré ponúka úžasnú úroveň detailu do mobilných zariadení nielen so systémom Android.

Modern Combat 5 trailer

Už o niečo starší Modern Combat 4 ponúkal veľmi dobrú grafiku, takže sme zvedaví do akej miery sa podarí spoločnosti Gameloft vylepšiť nový titul. Zverejnené neboli zatiaľ ani podporované zariadenia a ani informácie o vylepšeniach pre výkonnejšie čipy NVIDIA Tegra 4, ktoré sa pomaly dostávajú na trh. Viac by sme sa mali dozvedieť počas E3, ktoré sa koná 11.- 13. júna.

Náš tip
Gameloft Modern Combat 4: Zero Hour na Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+