MojAndroid

Rovio Stars je program publikovania hier spoločnosti Rovio. Medzi tituly z tejto dielne patrí napríklad veľmi populárna sada hier Angry Birds, či logicky zameraná hra Amazing Alex. Čoskoro ich doplní aj veľmi zaujímavo vyzerajúci titul Tiny Thief, ktorý spoločnosť predstaví už o týždeň, 11.7.2013. O čom táto hra bude a v čom bude od ostatných odlišná vám samozrejme prezradíme už dnes.

tiny-thief-2

Tiny Thief bude naozaj zaujímavým titulom od populárnej spoločnosti Rovio. Hlavnou myšlienkou celej hry je príbeh malého zlodeja, ktorý si svoj plán na krádež vždy vopred premyslí a až potom ho vykoná. Dej hry sa odohráva vo fantastickom svete, ktorý bude spracovaný do detailnej a kvalitnej grafiky, čo je pre spoločnosť Rovio príznačné. Hoci spoločnosť neprezradila viac detailov, na internete ponúka video, ktoré o hre napovie viac. Pozrieť si ho môžte nižšie.

Ako je aj z videa jasné, spoločnosť nevsadila len na pekne spracovanú grafiku a nápaditý motív, ale aj na humor, ktorý je pri každej operácii v hre prítomný. Už teraz sa tešíme na nový titul od Rovia a o jeho príchode na Android smartfóny a tablety vás budeme informovať hneď, ako to bude aktuálne. Dovtedy sa kochajte uniknutými screenshotmi a priloženým videom.

Zdroj: PhoneArena

5.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+