MojAndroid

V nie tak dávnej minulosti sme o technológii virtuálnej reality mohli len snívať. Dnes sa stáva akousi bežnou súčasťou viacerých domácností, pričom každá popredná svetová technologická spoločnosť má vo svojom portfóliu aspoň jedno zariadenie, ktoré umožňuje ponoriť sa do virtuálneho sveta. Ešte o čosi zaujímavejšou je ale rozšírená realita, ktorá sa dočkala aj prvej hry dostupnej v obchode Play.

 tilt-augemented-reality1 tilt-augemented-reality2

Rozšírená realita si získava v Android zariadeniach čoraz väčší priestor. My sa pritom nemôžeme čudovať, mnohí totiž tento spôsobom zobrazovania označujú ako prevratný a jeho funkcie podľa ich slov možno využiť aj vo všednom živote, kde môžu výrazne uľahčiť deň každého používateľa.

Nech je to akokoľvek, práve v rozšírenej realite sa objavil v obchode Play prvý herný titul, ktorý síce nezaujme žiadnym prepracovaným príbehom, je ale pomerne fascinujúce, akým spôsobom bude hráč viesť guľôčku po hernom pláne. Využívať pri tom bude inteligentné hodinky aj svoj smartfón, ktorým namieri práve na ciferník, čím sa mu zobrazí samotný obraz v trojrozmernej dimenzii.

Cieľom hry pritom bude nasmerovať guľôčku na malé červené body a zasiahnuť ich. Po tomto úkone sa tieto body stratia a úlohu tak možno považovať za splnenú. V revolučnom titule čaká na hráča viacero zaujímavých titulov, ktoré ponúknu rôzne obtiažnosti tratí.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+