MojAndroid

Očkávaná hra Terminator Genisys: Revolution od herného štúdia Glu Mobile bola prvým titulom, ktorý ste si mohli predbežne zaregistrovať v Google Play a získať tak notifikáciu o jej oficiálnom vydaní. Ak ste tak urobili, určite už viete, že hra bola oficiálne vydaná v Google Play a je voľne dostupná na stiahnutie pre vaše mobilné zariadenia s Androidrom.

V novinke ide o rovnaký príbeh, s ktorým ste sa mohli stotožniť z filmového spracovania. Vašim cieľom je samozrejme pomôcť bojovať Johnovi Connorovi proti armáde strojov a zachrániť tak ľudskú rasu pred vyhubením. V začiatkoch utečiete zo zajateckého tábora Skynetu a budete bojovať proti strojom, na rôznych frontoch.

Terminator Genisys: Revolution je akčná strielačka z pohľadu tretej osoby, v ktorej sa však nemôžete voľne pohybovať po mape. V každej misii sa budete skrývať v úkryte a svojich robotických nepriateľov budete ničiť len z jedného miesta. Pre jednotlivé úlohy potrebujete rôzne druhy zbraní, ktoré je môžné zakúpiť v menu hry. S týmto súvisia aj prítomné vnútroherné nákupy, ktoré vám pomôžu prekonať ťažké úrovne a pobiť všetkých nepriateľov lusknutím prsta.

Snímka obrazovky 2015-07-21 o 10.09.05

Terminator Genisys: Revolution je ďalšou hrou, ktorá má od začiatku slúžiť na podporu záujmu o filmové spracovanie. Preto od nej nemôžeme očakávať kvalitu, akú ponúka napríklad Modern Combat 5 alebo iné tituly. To však neznamená, že vás nebude zaujímať a neponúkne hodiny zábavy.

Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
25.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+