MojAndroid

Suspect in Sight! je zaujímavá hra, v ktorej hráč môže riadiť policajnú helikoptéru. Na začiatku nechýba intro v podobe komiksových obrázkov, ktoré vás trochu uvedú do deja a predstavia vám hlavnú postavu – pilota helikoptéry – ktorú budete ovládať. Pre zážitok z hrania však príbeh v tomto prípade nie je tak podstatný.

Suspect in Sight

Nasleduje časť, v ktorej sa oboznámite s ovládaním. Svoju helikoptéru vidíte z pohľadu šikmo zhora, ovládate ju nakláňaním telefónu. Ihneď na obrazovke sa nachádza tlačidlo na kalibráciu, takže hra sa dá hrať v akejkoľvek polohe, hoci aj poležiačky. Ovládanie je dostatočne jemné a citlivé a v prípade tejto hry nám ovládanie nakláňaním pripadalo veľmi intuitívne.

Dôležitým pomocníkom je radar, na ktorom sú červenou bodkou označení unikajúci zločinci a modrou policajné autá. Vašou úlohou je vyhľadať  unikajúce autá, zamerať na ne reflektor a takto auto chvíľu sledovať, kým ho vaši kolegovia v autách nezneškodnia. Po zločincoch zostanú diamanty, ktoré musíte zbierať a za ne získavate XP body. Na radare sa nachádzajú ešte žlté bodky, tie označujú miesta, kde sa dajú začať bonusové misie. Hra je obmedzená časovým limitom, za každého zneškodneného vám pár sekúnd pribudne. Okrem toho sa na mape nachádzajú rôzne bonusy, ktoré je vhodné zbierať. Na hráča celkovo čaká 30 misií a nechýbajú ani rôzne bonusové štýly hry, ktoré sa dajú odomknúť.

Suspect in Sight! obsahuje tri mestá, prvé z nich, Miami, je dostupné ihneď, New York a Los Angeles sa odomknú až po dosiahnutí piateho, resp. desiateho levelu. V mestách si môžete zalietať na štyroch typoch vrtuľníkov, okrem prvého však ďalšie tri treba odomknúť. Grafika je trojrozmerná, veľmi pekná a trochu pripomína GTA Vice City. Nastaviť sa dajú dve úrovne kvality grafiky, takže na svoje si príde aj používatelia s menej výkonnými zariadeniami. Hra je bez reklám, ale stojí 1,49 eura. Navyše obsahuje aj mikrotransakcie, vďaka ktorým sa niektoré levely a možnosti dajú odomknúť skôr.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

15.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+