MojAndroid

Hry s komixovou tématikou boli vždy veľmi populárne. Uvedomuje si to aj štúdio Gameloft, ktoré v obchode Play uverejnilo novú hru Spiderman Unlimited. Ide o prvý titul od tohto štúdia, v ktorom hrá hlavnú úlohu Spiderman. Gameloft spracoval hrdinu netradične a z hry vytvoril nekonečnú behačku, no pridal vlastné zaujímavé akčné prvky a ovládanie, vďaka ktorému sa hra líši od konkurencie.

V hre budete v roli Spidermana bojovať proti nástrahám mesta New York. V hre budete utekať, šplhať sa, hojdať sa na pavučinách, pričom vaším cieľom bude stále pozbierať čo najviac mincí a poraziť všetkých nepriateľov, prípadne vyhnúť sa im. Dostupných je až päť rozdielnych prostredí, pričom zahrať si môžete aj rôzne špeciálne kolá, ktoré sa menia na dennej alebo týždennej báze. Ak patríte medzi fanúšikov tradičných komixov o Spidermanovi, v hre spoznáte mnohých zloduchov, ktorí sa nedostali do filmu.

 spiderman-1 spiderman-2 spiderman-3

Aj vďaka tomu je nová hra o Spidermanovi iná a jedinečná. Zahrať si môžete v režime príbehu, ako aj v nekonečnom režime, v ktorom sa snažíte nahrať čo najvyššie skóre a predbehnúť ostatných hráčov v rebríčku. Na hre sa podieľal aj skutočný tvorca komixov o Spidermanovi, aby bola dosiahnutá autentickosť a vierohodnosť novej hry. Tá je v obchode Play zadarmo, no už tradične v nej nájdete aj vnútroherné nákupy. Novú hru Spiderman Unlimited si môžete stiahnuť aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 4.1.0f
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1.0f
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central 

11.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+