MojAndroid

Dnes sa nájde len málo Android hier, ktoré by spracovávali nový motív alebo by sa inak dokázali odlíšiť od už existujúcich titulov. Smash Hit je však výnimkou. Ide o nevšednú Android hru, ktorá vás vďaka rozbíjaniu predmetov z rôzneho materiálu a s rôznym zvukom pri rozbití upokojí. Viac vám o hre napovie nižšie priložené video.

V hre sa ocitáte v laboratóriu, kde hádžete kovové gule do rôznych krehkých objektov, ako napríklad sklenené pyramídky, dvere či stena. Vašou úlohou je pritom rozbiť daný predmet s čo najmohutnejším zvukovým sprievodom, čo nemusí byť práve najľahšia úloha. Grafické nároky hry sú v tomto prípade o niečo vyššie ako pri iných tituloch, no vedľajší efekt hry Smash Hit, ktorý spôsobuje naozaj upokojovanie hráča, stojí za to. Ak vás táto hra zaujala, neváhajte a stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie. V Obchode Play je dostupná bezplatne.

Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
7.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+