MojAndroid

Zombie sú na mobilných platformách mimoriadne obľúbení nepriatelia a hry s touto tematikou sa môžu rátať na stovky, ak nie rovno tisícky. V dnešnej časti Obednej prestávky si opäť predstavíme jednu hru z tejto várky, ktorá trochu pripomína Zombie Road Trip, o ktorom sme už v minulosti písali. Podobný je však len základný herný koncept a v mnohých detailoch sa obe hry líšia.

Run 'em over (ram the zombies)

Ak radi na začiatku viete, prečo bojujete, ani tu nechýba náznak príbehu. Na vzdialenom mieste stojí zvláštny obelisk, ktorý premieňa ľudí na zombie. Vašou úlohou je dôjsť až k nemu, zničiť ho a zachrániť tak ľudskú rasu. Zabrániť sa vám v tom budú snažiť nemŕtvi, motajúci sa na vašej trase. Našťastie, nebudete musieť ísť peši, budete mať k dispozícii auto a prekážajúcich zombíkov zrážať jedna radosť:-) Vo vyšších leveloch budete mať možnosť vyskúšať lepšie autá, pribudnú však aj nemŕtvi a múmie, ktoré sa vám takisto budú snažiť zabrániť dôjsť do cieľa.

Keď spustíte hru prvýkrát, ponúkne vám prvý krátky level vo forme tutoriálu, kde sa oboznámite s princípmi hry a ovládaním. To nie je nijako zložité, držaním prsta na displeji vpravo a vľavo pridávate plyn, resp. brzdíte, ťuknutím do príslušných strán vyvažujete auto počas letu alebo stúpate do strmého kopca. Za prejdenú vzdialenosť získavate peniaze, ktoré môžete investovať do zlepšenia jazdných vlastností vášho auta. To bude skutočne potrebné, pretože sa jedná o naozaj nevýkonnú „herku“, ktorej robí problém každý kameň a strmší kopček.

Run ’em over (ram the zombies) nepatrí k unikátnym herným klenotom, ku ktorým sa budete neustále vracať aj po dlhšom období, na istý čas však dokáže zabaviť. Grafika hry je na pohľad jednoduchšia, ale nie škaredá a poteší dynamická hudba a celkom vydarené zvukové efekty. Veľkým pozitívom hry však je skutočnosť, že neobsahuje žiadne mikrotransakcie, čo je v dnešnej dobe už naozaj skôr výnimočné. Namiesto toho sa v hre zobrazuje pruh s reklamami, autorom však opäť slúži ku cti, že ho vidieť len v menu a nie počas hrania.

Verzia: 1.1.23
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.23
Aktuálna cena: Zdarma

17.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+