MojAndroid

Herné štúdio Glu Mobile prináša do Obchodu Play novinku v podobe hry RoboCop. Ide o titul spracovaný na motív filmovej novinky, ktorá by sa pod rovnakým názvom mala dostať do kín už budúci mesiac a hra je už týždeň dostupná aj pre zariadenia s iOS. Samotný titul je k dispozícii bezplatne, no ako sme pri viacerých hrách od tohto autora spomínali, v hre sú dostupné aj in-app nákupy, ktoré vám v prebojovaní sa do ďalšieho levelu výrazne pomôžu.

RoboCop1

RoboCop3 RoboCop2

V hre RoboCop ovládate hlavného hrdinu – Alexa Murphyho, ktorý je vo svojej podstate policajtom. Utrpel však vážne zranenia, a preto jeho telo “doplnili” niekoľkými robotickými súčiastkami, čím sa z neho stal RoboCop. Ten bojuje proti rôznym zločincom a strieľa ich najmodernejšími zbraňami, pričom hra má viac akčných scén ako príbehu na pokračovanie. Vlastne, počas celej doby ste vystavený iba nepriateľskej streľbe a vašou úlohou je čo najrýchlejšie a čo najefektívnejšie zložiť všetkých protivníkov.

Ovládanie hry je intuitívne, v ľavej časti displeja nájdete ovládanie pohybu a v pravej časti mierenie na cieľ. Akonáhle sa dráha vašej strely pretne s protivníkom, zbrane automaticky strieľajú a nepriateľa pošlú k zemi. Nečakajte teda, že by hra bola konkurenciou pre tituly ako Modern Combat 4 alebo Dead Trigger. Vo svojej podstate je veľmi jednoduchá a je to jeden z titulov, ktoré si pustíte počas 5 minútovej pauzy v autobuse alebo počas práce. Aj napriek tomu si však myslíme, že RoboCop môže zaujať masy a ak sa zapáčil aj vám, môžete si ho stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

Zdroj: PhoneArena

18.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+