MojAndroid

Ste pripravený na sci-fi dobrodružstvo, v ktorom sa stretnete s mimozemšťanmi, kozmickými loďami a navyše budete vyhadzovať veci do vzduchu pomocou laseru? To vám ponúkne novinka s názvom Out There, ktorá sa len pred niekoľkými hodinami dostala do Obchodu Play.

V hre Out Here budete hrať za astronauta, ktorý sa práve prebral z kryo-spánku a je na dlhej ceste ďaleko od Zeme. Musíte prežiť, aby ste cestou cez vesmír rozlúskli záhadu, ktorá zachráni ľudstvo. Hra môže byť vzrušujúca aj napriek tomu, že neobsahuje žiadne boje, a to ju robí zaujímavejšou. Explózie a laserové blastery sú jednoduchým receptom ako spraviť sci-fi hru pútavou, no pre vývojárov bolo omnoho ťažšie vytvoriť taký príbeh, ktorý by ľudí skutočne bavil.

out-there-1 out-there-2

out-there-3 out-there-4

Kúpiť si ju môžete za 3,59 €.Existuje viac ako 300 rozhodnutí, ktoré musíte vykonať v tejto hre, z ktorých každé má vplyv na váš výsledok. Out There prichádza so strašidelnými soundtrackmi a elegantnou grafikou v komiksovom štýle. Táto hra by mala byť kompatibilná takmer so všetkými zariadeniami Android. Ak vás zaujala, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 2.5.0
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 2.5.0
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 4,99 €
1.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+