MojAndroid

Herné tituly žánru RPG hrajú významnú rolu v mobilných zariadeniach mnohých hráčov. Od začiatkov samotného Androidu sme mohli vidieť mnoho hier tohto typu a v poslednej dobe ich pribúda stále viac. Dnes vám ponúkneme výborný tip na už o niečo staršiu hru s názvom League of Heroes, určenú pre všetkých nenáročných fanúšikov, ktorých nebaví spĺňať náročné questy a hľadajú titul plný bojov a “expenia” na nové úrovne. Hra je dostupná v obchode Google Play zadarmo, pre zariadenia s Androidom 2.2 a vyšším.

League of Heroes Android hry

League of Heroes vás pri prvom spustení privíta videom, kde vysvetľuje jednoduchý príbeh. Mladý hrdina túži po dobrodružstve a vydá sa do mestečka s názvom Frognest. Herný systém vzdialene pripomína Diablo a teda aj v tomto prípade začínate v meste, kde sa nachádzajú rôzne postavy, predávajúce zbrane, oblečenie, elixíry a podobne. Niektoré vám dávajú veľmi jednoduché questy, ktorých splnenie nevyžaduje takmer žiadnu námahu. Z mesta vedie jedna brána, ktorá hráča zavedie na mapu s výberom dobrodružstva. V ponuke sú tri možnosti – Boss Fight, Daily Event a bežné New Adventure. Boss Fight je dostupný len v určitej úrovni skúseností, teda levelu. Ak prekročíte tento level a nenavštívite Boss Fight, nezískavate ďalšie skúsenosti! Každé dobrodružstvo vás stojí určité množstvo energie, ktorá je zobrazená v hornej časti. Táto sa dobíja o jeden diel každých 7 minút.

League of Heroes android aplikacieLeague of Heroes android aplikacie League of Heroes android aplikacie League of Heroes android aplikacie

Akonáhle sa dostanete do dobrodružstva, zobrazí sa vám klasické rozloženie prvkov s ovládaním pohybu na ľavej strane a ovládaním zbrane na pravej strane. V hre sa nám zatiaľ podarilo získať iba jednu špeciálnu schopnosť, ktorá umožňuje rýchly presun a niekoľkonásobné  zasiahnutie nepriateľa. S narastajúcim levelom sa mierne nemí aj prostredie arény a takisto aj náročnosť príšer. Vo vyšších leveloch budete potrebovať stále lepšiu postroj a zbrane, ktoré je možné zakúpiť v mesta za diamanty. Do 10 levelu je ich dostatok, no neskôr sa situácia obráti s narastajúcimi cenami. Diamanty je možné zakúpiť, získať z questov alebo zo stiahnutia partnerských aplikácií.

League of Heroes android aplikacie League of Heroes android aplikacie League of Heroes android aplikacie

League of Heroes nás aj napriek freemium modelu neprestala baviť a radi sa k nej z času na čas vrátime. Odporúčame ju všetkým fanúšikom RPG žánru, ktorý hľadajú jednoduchú oddychovku pre trávenie voľného času. Ak sa hru rozhodnete stiahnuť, stačí kliknúť na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

13.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+