MojAndroid

Bohovia vojny sa stretli v obrovskom súboji každého proti každému. Vyhrá ten najlepší a najrýchlejší, ten kto má najlepšiu taktiku. Aj takýmito vetami by sme mohli charakterizovať momentálne veľmi populárny titul Injustice: Gods Among Us od štúdia Warner Bros. Ide o prepracovanú mobilnú verziu hry s rovnomenným názvom dostupnú pre systémy Android a iOS, ktorá vás zaujme nielen brutálnou grafikou, ale aj hrateľnosťou hraničiacou so závislosťou. Však kto z vás by nechcel so svojim hrdinom vyhrať všetky súboje?

Vaším cieľom v hre Injustice: Gods Among Us je vybudovať si čo najlepší tím hrdinov, ktorými porazíte ostatných hráčov, prípadne počítačom vytvorené skupiny hrdinov. Základom vášho tímu je trojica “bohov”, ktorých môžete meniť za ďalších hrdinov z vašej zbierky. Na výber máte aj esá ako Batman, Superman či Joker. Za každú výhru získate peniaze, za ktoré si svoj tím môžete vylepšiť, prípadne si kúpiť nových hrdinov. A ako prebiehajú jednotlivé súboje?

Medzi svojimi hrdinami prepínate pomocou menu v ľavej časti obrazovky, pričom protivníka snažíte zraziť k zemi jednoduchými dotykmi obrazovky alebo gestami, ktoré vám hra pripomína počas súboja. Pri každom hrdinovi môžete použiť aj rôzne vylepšenia, ktoré protivníkovi uberú väčšiu časť života. Vyhráva ten, kto ako prvý protivníkovi zničí všetkých 3 hrdinov. Hru vám priblíži vyššie priložený trailer. Ak vás tento titul zaujal, stiahnite si ho bezplatne pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

27.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+