MojAndroid

Ak hľadáte hry, ktoré by vám okrem zahnania dlhej chvíle aj niečo priniesli, tak by ste mali vyskúšať titul s názvom Help Me Fly. Na prvý pohľad ide o jednoduchú Android hru, ktorá však ponúka logické základy. Hoci je hra určená pre všetky vekové kategórie, problém s jej prejdením môžu mať aj dospelí používatelia, nakoľko sa obtiažnosť jednotlivých levelov neustále zvyšuje.

Vašim cieľom v hre Help Me Fly je pomocou kociek, ktoré sa nachádzajú na hernej ploche spojiť lietadlo s energiou a hviezdičkami, aby mohlo odletieť aj s vašim skóre. Niektoré kocky môžete presúvať aj otáčať, niektoré sú dané napevno a nič s nimi neurobíte. Ak si neviete dať rady, tak vám pomôže nápoveda v pravom hornom rohu. Pozor však, počet pomocných krokov je obmedzený. Okrem spojenia všetkých vecí na hernej ploche sa musíte uhýbať aj prekážkam a rôznym veciam, ktoré sa objavujú v neskorších kolách. Okrem herného princípu treba Help Me Fly pochváliť aj za grafické spracovanie a zvuky. Ak sa vám táto hra zapáčila, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie. V obchode Play je dostupná bezplatne.

Verzia: 1.06
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.06
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Obchod Play

31.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+