MojAndroid

Len mi nehovorte, že sa na svojom smartfóne či tablete aspoň raz za čas nezahráte nejakú hru. Určite ste ich vystriedali už desiatky, pričom ste s veľkou pravdepodobnosťou skúsili aj šialenstvá ako Flappy Bird či fenomén dnešnej doby – 2048. Čo ak vám ale poviem, že si tieto dve hry môžete zahrať naraz?! Presne to totižto ponúka novinka s názvom Flappy48. Hoci vo vás názov môže vyvolať predsudky, titul ponúka naozaj kvalitnú zábavu, na ktorej sa (opäť) stanete závislými. Tak o čom teda táto hra je?

 

Flappy48 je hybrid titulov Flappy Bird a 2048. V hre preskakujete cez piliere, pričom ale musíte zbierať čísla rozhádzané po hracom poli a vytvárať z nich dvojice s rovnakými hodnotami. Tie sa následne spoja vo svoj súčet a so spájaním pokračujete ďalej. Ak ale nenatrafíte na tie správne čísla, môže sa vám na displeji vytvoriť celkom dlhý had, s ktorým už tak ľahko ďalšiu prekážku nepreskočíte. Pre jednoduchosť vám prinášame aj video s názornou ukážkou z hry, ktorá je inak dostupná aj v PC verzii. Ak vás tento titul zaujal, môžete si ho stiahnuť bezplatne z Obchodu Play pomocou nášho odkazu nižšie.

Náš tip
TÉMA TÝŽDŇA | Sága Flappy Bird – cesta jednoduchej hry až na samotný vrchol
26.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+