MojAndroid

Dnes je veľmi populárnou témou filmov, seriálov a hier skupina nemŕtvych. Zombie nájdeme naozaj všade, a preto nás neprekvapilo ani to, že sú hlavnými postavami hry Deadlings. V nej máte za úlohu prechádzať so zombie rôzne prekážky a nástrahy s cieľom neumrieť. Aspoň nie priveľmi rýchlo.

Celkovo na vás v hre Deadlings čaká stovka levelov s rôznymi úlohami. Raz musíte preskočiť cez ozubené koleso, inokedy sa zas vyhnúť lúčom lasera, ktorý na vás číha v pravidelných intervaloch. Celkovo ide o mix behačky a stratégie, v ktorej nechýba dávka logiky. Hra je určená na dlhodobejšie hranie, no skvele vás zabaví aj pri chvíľke nudy. K dispozícii sú dva herné módy – stratégia a arkáda. Tie si môžete užiť až na 4 virtuálnych svetoch a hra vás zaujme rozhodne aj grafickým spracovaním a hudbou, ktorá ju dokonale dotvára. Deadlings sú k dispozícii na stiahnutie bezplatne v Obchode Play.

13.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+