MojAndroid

Herné štúdio ZeptoLab by ste zrejme poznali aj bez toho, aby sme vám pripomenuli ich populárne dielo Cut the Rope. Určite vás preto poteší správa, že toto štúdio v Obchode Play sprístupnilo druhé pokračovanie tejto obľúbenej logickej hry, ktorá si nachádza fanúšikov vo všetkých vekových kategóriách.

cut-the-rope-2-05 cut-the-rope-2-03

Cut the Rope 2 je na prvý pohľad veľmi podobné so svojou prvou verziou, no už po chvíli zbadáte zmeny, ktoré vás potešia. Ide o nebadané vylepšenia v grafike, nové postavičky a najmä o nové levely, ktoré vám sprístupnia hodiny zábavy. Samotná hra je na stiahnutie dostupná bezplatne, no v pravidelnom slede na vás vyskočí reklama na celú obrazovku. Tú odstránite zakúpením plnej verzie hry, ktorá je rozdelené podľa sád levelov (akýchsi svetov). Za každý z nich by ste mali zaplatiť 0,99€.

Android hra Cut the Rope 2 má ambíciu stať sa titulom, ktorý budete hrať pravidelne a vďaka animovanej grafike a krásnym zvukom je hra vhodná aj pre menšie deti. Nevidíme dôvod na to, aby ste túto hru aspoň nevyskúšali, tak neváhajte a klikajte na náš widget nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

29.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+